Podporte Záhradu spomienok

Podporte jedinečný a prvý slovenský prírodný cintorín Záhrada spomienok, prinášajúci alternatívu pre ľudí, ktorým nevyhovuje súčasná podoba pohrebníctva. Záhrada spomienok vznikla vo Zvolene v októbri 2017 a realizuje ju Živica v spolupráci s českým ekofunebráckym združením Ke kořenům , ktoré zakladalo v Prahe Les spomienok .

V Záhrade spomienok sa spája úcta k prírode s úctou k ľuďom. Rozložiteľné urny alebo popol môžete uložiť priamo do kvetinových záhonov a vôkol stromov. Pri obradnom mieste môžu prebiehať posledné rozlúčky tak cirkevné, za prítomnosti kňaza, ako aj civilné. 

Vytvárame jedinečný priestor otvorený potrebám a prianiam pozostalých. Veríme, že posilní ľudí jednak v tvorbe a priebehu posledných rozlúčok, ako aj v následnom prechádzaní zármutkom. Dúfame, že bude inšpiráciou k rozvíjaniu prírodného pohrebníctva na Slovensku.

Financie využijeme najmä na starostlivosť o kvetinové záhony, ovocné stromy a kry, ale aj na dotváranie miesta, napríklad pomocou drevených lavičiek. Pomôžu nám tiež rozvíjať prírodné pohrebníctvo v celoslovenskom merítku.

Viac o Záhrade spomienok sa dozviete vo videu a dočítate na webe www.zahradaspomienok.sk

1. Môj dar

Výška pravidelného daru / mesiac
/m
Vaša pravidelná podpora nám umožní dlhodobo a efektívne plánovať našu prácu.

2. Moje údaje

Meno *

Priezvisko *

E-mail *

3. Spôsob platby


Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!